Odrobinęo mnie

Cześć!

Na imię mam Karina i jestem certyfikowaną HOME STAGERKĄ i magistrem sztuki.

Od kiedy pamiętam towarzyszyły mi sztuka i wnętrzarstwo. Już jako nastolatka interesowałam się nowymi trendami oraz stylizacjami mieszkań. Moje szafki wypełnione były po brzegi czasopismami o urządzaniu wnętrz, a biedny tata kilka razy w roku dzielnie pomagał mi zmieniać, remontować i przemeblowywać mój pokój, tak abym mogła wdrożyć wszystkie moje nowe stylizacyjne pomysły.

Ukończyłam Wzornictwo na Politechnice Łódzkiej, a potem przez 10 lat byłam projektantką czapek. Jednak moje serce wciąż oddane było tylko jednej pasji.

Dlatego kiedy na świecie pojawił się mój syn, postawiłam wszystko na jednej szali i zamieniłam moją pasję do wnętrz w pracę.

Ukończyłam Kurs Home Staging PRO (Home Staging 2.0 i Biznesowy Kurs Home Stagingowy) – jedyny kurs w Polsce akredytowany przez Europejskie Stowarzyszenie Profesjonalnych Home Stagerów EAHSP oraz Kurs o Konsultacjach, wszystkie autorstwa Klaudii Leszczyńskiej, specjalistki w zakresie Home Stagingu…

...i stworzyłam Zyskowne Wnętrza.

o mnie

Wizja

Jako home stager pragnę odkrywać ukryty potencjał i wyjątkowość każdej nieruchomości. Cenię sobie relacje z moimi Klientami i dokonuję wszelkich starań by okazać im wsparcie na wszystkich etapach naszej współpracy.

Mojamisja

To pomóc Klientom osiągnąć szybsze rezultaty transakcji, wpłynąć na wzrost wartości ich mieszkań, a także dać im wnętrza, w których odnajdą spokój, duszę i większy komfort.

o mnie

Certyfikaty